Menu

WARSZTATY : ZAPISY 2020

ZAPISY :  WARSZAWA – warsztaty biznesowe 

https://lemon-pearl-design.shoplo.com/kategoria/warsztaty


ZAPISY : ATHLONE-IRELAND, MATHA-FRANCE, PARIS-FRANCE :
 
https://www.lemonandpearldesign.com/category/workshop 

REKOMENDACJE:

Wszystkie najnowsze rekomendacje można przeczytać na mojej stronie FB pod postami dotyczącymi warsztatów.

Ewa Lis : “Było super. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w warsztatach właśnie u Ciebie Monia. Jesteś najlepsza w tym co robisz. Pełen podziw i szacunek dla Ciebie. Jestem naładowana pozytywną energią i gotowa do działania. Cieszę się też, że poznałam tak świetne fotografki z różnych zakątków Polski. Buziaki dla was:)”

Katarzyna Niemiec: “Moniko jesteś NAJLEPSZA !!!!! Pełen profesjonalizm , zaangażowanie, cudowna atmosfera !. Również wspaniała lekcja photoshopa ze wszystkimi tajnikami obróbki.Już się cieszę na kolejne spotkanie :-))))”

Mariola Skowrońska: “Monika ciesze się, ze mogłam uczestniczyć w tych warsztatach. Bardzo dobra organizacje, przystępnie przekazana wiedza i przemiła atmosfera – z takimi wrażeniami wracałam do domu. Było super”

Magdalena Borys: ” Było REWELACYJNIE !!! Polecam wszystkim którzy się jeszcze zastanawiają czy warto , WARTO !!! Wspaniała atmosfera, niesamowite przeżycie, piękne miejsca, najlepsze kadry no i obróbka której wszyscy są ciekawi, wszystko to znajdziecie u Monika Podolska-Serek . Pełen profesjonalizm. Monia jeszcze raz DZIĘKUJĘ !”

Ksenia Szarek : “Monia, było naprawdę cudnie …..cieszę się niezmiernie z tego,że miałam tą możliwość uczestniczenia w warsztatach ciążowych,na których odkryłaś nam cząstkę swojej pasji……..”

Joanna Stolarczyk : “Moniko jeszcze raz dziękuję za wspaniały weekend. Za możliwość odkrycia wszelkich tajników fotografowania kobiet w ciąży. Te warsztaty będę bardzo miło wspominać”.

Danusia Brożyna: “Monia dziękuje Ci za tyle pozytywnej energii, ogromną dawkę wiedzy i motywacji Emotikon heart Było jak zawsze super”.

Katarzyna Kocur – Kędzierska: “To był cudowny weekend, wspaniała prowadząca, super ekipa, super pary i pogoda też super, jeszcze raz dziękuje”.

Małgorzata Przybylska : “Moniko, było fantastycznie! I nawet załapałyśmy się na śnieżne krajobrazy o których marzyłam. Modelki – Dorotka i Angela piękne, wspaniale pozujące, uśmiechnięte i niezwykle cierpliwe. To był cudowny weekend, pełen inspiracji i olbrzymiej dawki wiedzy, którą się z nami podzieliłaś. Dziękuję Kochana raz jeszcze.”