Menu

WARSZTATY PORTRETOWE

STUDIO

RZESZÓW, WROCŁAW, ŁÓDŹ, SZCZECIN,
ZAPISY NA : https://lemon-pearl-design.shoplo.com/kategoria/warsztaty

Dzieci to wspaniałe, autentyczne Istoty, których fotografowanie jest prawdziwą przyjemnością. Mało kto jednak wie, jak stworzyć ich niebanalny i nie oczywisty portret. Taki który wzrusza i pobudza najgłębsze emocje. To właśnie te umiejętności sprawiają, że wyróżniasz się na tle innych fotografów w twoim rejonie.

Dzieci fotografuję od lat 7-dmiu i umiem już rozpoznać, jaki model pracy na sesji muszę przyjąć. Co zrobić i jak rozmawiać, by udało mi się stworzyć najpiękniejsze kadry. Jeśli spotkamy się na wspólnych warsztatach, z chęcią ci o tym opowiem. A na sesji praktycznej po prostu pokaże.

W trakcie warsztatów zwracam szczególna uwagę na emocje i na rozpoznawanie magii. Wiemy, że magia jest wszędzie – trzeba ją jedynie dostrzec. Ponadto, skupiam się na motywach przewodnich, dzięki którym, pragnę razem z Tobą, opowiedzieć wspaniałą historię. Kolejnym etapem warsztatów jest postprodukcja, której zadaniem jest doprowadzić kadr, do takiej postaci jaką sobie obmyśliliśmy. Jest to wisienka na torcie – całej naszej ówczesnej pracy.

HARMONOGRAM WARSZTATÓW PORTRETOWYCH:

  • 9.00- 10.00 Wprowadzenie. Omówienie podstawowych zagadnień, takich jak światło, kompozycja i kadrowanie. Dobór odpowiedniego sprzętu i dobór ustawień.
  • 10.00 – 10.30 Przygotowanie Modeli do sesji, wybór akcesoriów i światła. Ustalenie przebiegu sesji i konkretnych motywów przewodnich.
  • 10.30 – 13.30 Sesja w studio. Tworzenie wyjątkowych portretów. Każdy z kursantów ma określony czas z modelem i ma do wykonania określone zadanie.
  • 13.30 – 14.00 Lunch
  • 14.00 – 16.00 Postprodukcja od A do Z. Jak efektywnie obrabiać zdjęcia w Lightroom i Adobe Photoshop. Jak tworzyć własne, unikatowe akcje. Czym warto posiłkować się w obróbce. Jak znaleźć swój własny unikalny styl.Wskazówki i porady.
  • 16.00-17.00 Pytania i odpowiedzi
  • 17.00 Zakończenie

CENA  1 790 zł/os w przypadku warsztatów grupowych.

CENA w przypadku warsztatów indywidualnych :