Menu

WARSZTATY NOWORODKOWE

KATOWICE, RZESZÓW, WROCŁAW,  
ZAPISY NA : https://lemon-pearl-design.shoplo.com/kategoria/warsztaty

Na moich warsztatach dowiesz się głównie jak przeprowadzić skutecznie sesje noworodkową i jak poradzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Ponadto to, co znajduje się poniżej :

Zakres materiału.

W ramach warsztatów grupowych (maksymalnie 6-osób) organizowanych przeze mnie na terenie całej Polski dowiesz się:

 • jak przygotować Rodziców i Maleństwo do sesji noworodkowej,
 • jak skutecznie zaplanować i przeprowadzić sesję noworodkową,
 • kiedy i w jakich warunkach wybierać światło dzienne, a kiedy błysk,
 • jak ustawiać światło, by osiągnąć najlepsze rezultaty,
 • jak kreatywnie fotografować, by wyróżniać się na tle innych,
 • jak radzić sobie z nieśpiącymi dziećmi,
 • jakie triki stosować, by ułatwić sobie pracę,
 • jak omijać najczęstsze błędy fotografii noworodkowej,
 • jak przygotować zdjęcie w postprodukcji (praca praktyczna w programie PHOTOSHOP 1h),
 • jak stworzyć swój unikalny styl,
 • jak budować relacje z klientami po sesji – przy produkcie finalnym,
 • jak rozwijać swój biznes i czerpać z niego radość,
 • jak stworzyć skuteczną i rozpoznawalną markę osobistą.

HARMONOGRAM WARSZTATÓW NOWORODKOWYCH :

 • 9.00 – 10.00 Wprowadzenie. Omówienie podstawowych zagadnień, takich jak światło, kompozycja i kadrowanie. Dobór odpowiedniego sprzętu i dobór ustawień.
 • 10.00 – 10.30 Przygotowanie Modela do sesji, wybór stylizacji, światła. Ustalenie przebiegu sesji i konkretnych póz.
 • 10.30 – 14.30 Sesja studyjna noworodków przy świetle błyskowym. Na warsztatach są dwa noworodki. Tworzenie kadrów pełnych magii i miłości na beanbagu, w propsach i z rodzicami .
 • 14.30 – 15.00 Lunch
 • 15.00 – 16.30  Postprodukcja od A do Z. Jak efektywnie obrabiać zdjęcia w Lightroom i Adobe Photoshop. Jak tworzyć własne, unikatowe akcje. czym warto posiłkować się w obróbce. jak znaleźć swój własny unikalny styl.Wskazówki i porady
 • 16.30-17.00 Pytania i odpowiedzi
 • 17.00 – Zakończenie

Cena : 1 990 zł/ osoba  w przypadku warsztatów grupowych

Cennik – w przypadku warsztatów indywidualnych :

REKOMENDACJE:

Wszystkie najnowsze rekomendacje można również sprawdzić na mojej stronie FB, pod postami dotyczącymi warsztatów.

Anna Koral : “Warsztaty u Moniki cudownie spędzony czas.  Mnóstwo cennych informacji , mnóstwo pozytywnej energii od Moniki do pracy i działania. Wspaniała atmosfera na warsztatach pełen profesjonalizm i cudowne podejście do każdego szczegółu. Bardzo dużo cennych uwag . Co tu dużo pisać naprawdę warto ! I polecam!

Patrycja Raducka : “Warsztaty u Moniki były wspaniałym doświadczeniem, pełen profesjonalizm, cudowna atmosfera oraz podejście zarówno do maluchów, jak i rodziców. Otrzymałam wiele cennych wskazówek i mnóstwo pozytywnej energii. Moniko, dziekuję Ci, że zmotywowałaś mnie do działania i rozwijania pasji. Udział w warsztatach to była prawdziwa przyjemność, serdecznie polecam! 5/5 “

Marta Woźniak: “Byłam już na innych warsztatach, u innego fotografa i nie ma porównania. Wtedy byłam rozczarowana i szczerze zastanawiałam się, czy warto wydać 1500 pln. Teraz już wiem, że warto było. Od samego początku praktyka i praca z maluszkami. Najbardziej podobało mi się, że dokładnie i uważnie pokazywałaś jak pozycjonować maluszka, omawiałaś każdą pozycję oraz kąty fotografowania, chyba dla początkujących bardzo przydatny temat, żeby zdjęcia wyglądały lepiej. Podzielność uwagi Monia – rodzice, kursanci, Maluszki i każdy traktowany z należytym szacunkiem. Poza tym duża dawka pozytywnej energii i motywacji do działania. Dziękuję”

Agnieszka Twardziszewska: “Monia warsztaty pierwsza klasa !! 10/10 . Oczywiście wyszłam tak zadowolona, pełna pomysłów , werwy do działania. Monika przeprowadziłaś warsztaty bardzo profesjonalnie z omówieniem każdego ważnego elementu. Bardzo podobało mi się jak szczegółowo i z jaka profesjonalizmem pokazałaś w jaki sposób układać maluszka, w jaki sposób owijać, przebierać , pokazywałaś pod jakim kątem w jakiej pozycji robić zdjęcia . Zaczarowałaś mnie swoją pasją . Dziękuje Ci za tak dużo cennych informacji, za te godziny praktyki. Mogłabym wziąć jeszcze nie raz udział w takim szkoleniu, zapewne wezmę udział w szkoleniu w fotografii ciążowej . Jesteś niesamowicie miła osoba i widać jak bardzo kochasz to co robisz. Poszłam za ciosem i już w niedziele przeprowadziłam sesje z maleństwem.Serdecznie polecam Cudowna osoba z ogromna wiedza i latami doświadczeń i co najważniejsze z ogromnym sercem do fotografii. Dziękuje”

Elżbieta Jaśkowska : To był cudnie spędzony czas. Warsztaty pełen profesjonalizm, mnóstwo cennych uwag, wskazówek. Monika to ciepła, sympatyczna i bardzo otwarta kobietka.Wyszłam naładowana pozytywną energią i głową pełna inspiracji. Monia chapeau bas!!!!”

Anna Modzelewska “Moniko nadal  jesteś moim Guru… Jesteś cudownie wrażliwą osobą o dużym sercu co widać na każdym Twoim zdjęciu. Dziękuję ze miałam zaszczyt uczyć się od Ciebie!”

Anetta Walczyńska “Moje pierwsze pozytywne rekomendacje dotyczące minionych warsztatów i niesamowitej Prowadzącej poszły już w świat  Warsztaty cudownie poprowadzone przez Monikę! Wróciłam zmotywowana do dalszej pracy, z głową pełną pomysłów. Monika urzeka spokojem, empatią do modeli. Jest niesamowicie profesjonalna, w tym co robi. Poraża, że robi to z taką łatwością. Słuchałam, podpatrywałam… Polecam  Moniko, dziękuję za ten wspólnie spędzony czas.”

Beata Bryll “Monia! Wspaniale było Ciebie poznać. Dziękuję Ci za przekazaną wiedzę,
za te “kąty”, które będę szlifować. Jesteś otwarta, ciepła nakręcona i zakręcona i masz mega-wielką pozytywną energię!!! Otworzyłaś kolejną furtkę na mojej ścieżce i co bardzo ważne – wiem – że jest ona właściwa:)”

Aleksandra Zielonka-Marczak “Monika bardzo, ale to bardzo dziękuję Ci za ten cudowny dzień! To była fantastyczna sobota! Muszę przyznać, że jechałam do Ciebie na warsztaty z pewnymi obawami, bo musiałam pokonać ponad 600 km i nie wiedziałam, czego będę mogła się spodziewać na miejscu… Ale teraz wiem, że warto byłoby przejechać i 1000 km! Cieszę się, że mogłam poznać Cię osobiście, zobaczyć jak pracujesz, skorzystać z Twoich rad. Jesteś cudowną osobą! Nie dziwię się, że Klienci “walą” do Ciebie drzwiami i oknami  Sama na pewno kiedyś stanę przed Twoim obiektywem z moją rodziną, jeśli tylko znajdziesz jakiś termin  Jeszcze raz bardzo dziękuję i z całą pewnością – do zobaczenia!

Marta Chymkowska “Moniu jesteś dokładnie taka jaka sobie Ciebie wyobrażałam – absolutnie DOSKONAŁA!! I to widać we wszystkim co robisz, jak robisz ile serca w to wkładasz. Dziękuje Ci za ten wspaniały czas i ogrom informacji oraz cennych porad jakie nam przekazałaś. Otworzyłaś mi drzwi do lepszego jutra.”

Justyna Brewka “Ja przede wszystkim bardzo się cieszę, że poznałam piękną, kochaną i kochającą Kobietę, która dodatkowo cudownie spełnia się w tak delikatnej i zarazem odpowiedzialnej fotografii – zresztą świetnie sobie z tym radząc  Bardzo cenię ludzi, którzy przekazują coś wartościowego, co sami wypracowali… tym bardziej chłonęłam z zaciekawieniem każde Twoje słowo i gest. Odkąd Cię poznałam, zmieniłaś moje ‘kąty patrzenia’ na rzeczywistość, za co jestem bardzo wdzięczna  Moniko, dziękuję, że jesteś, dobrze, że jesteś i życzę Ci, byś szła tą Drogą coraz wyżej i wyżej ku uciesze nas wszystkich.”

Katarzyna Błoch “Ja również podpisuję się pod tym, co wcześniej napisały dziewczyny
i chcę jeszcze dodać, że to co usłyszałam, zobaczyłam i w czym mogłam brać udział było odpowiedzią na wiele moich pytań, rozwiało wiele wątpliwości, potwierdziło wiele przekonań, skorygowało wiele błędów, otwarło oko na inną perspektywę i zachęciło do kolejnych poszukiwań w tej fotografii… jestem wdzięczna Bogu za to, że mogłam poznać Monikę, która z wielką otwartością, wrażliwością i zaufaniem otwarła przed nami arkana swojej twórczości, pozwalając nam na czerpanie wiedzy z jej cennych doświadczeń.”