Menu

WARSZTATY INDYWIDUALNE – CENNIK

Witaj serdecznie ! W OFERCIE BLACK WEEK 2020!
Wybierz interesujące cię warsztaty lub konsultacje i napisz do mnie na kontakt@monikaserek.com i skorzystaj z rabatów!
OFERTA limitowana!

Aby skorzystać z oferty PROMOCYJNEJ BLACK WEEK – napisz do Nas !

Na nasz mail : kontakt@monikaserek.com
W tytule wpisz – interesujący Cię produkt!
W poniedziałek skontaktujemy się z Tobą, celem omówienia dalszych szczegółów 🙂 !
Warsztaty i konsultacje promocyjne – należy zrealizować do maja 2021 roku!

Bardzo się cieszę, że interesują Cię moje warsztaty indywidualne, lub konsultacje biznesowe.
Na samym początku, opowiem Ci dlaczego uwielbiam warsztaty indywidualne.
Przede wszystkim dlatego, że pracuję jedynie z Tobą. Całą swą uwagę skupiam na Tobie i twoich rozważaniach.  Rozmawiamy o twoich planach i oczekiwaniach – a ja staram się już w trakcie warsztatów, nadać im konkretny kształt.

W ciągu jednego dnia – dowiesz się ode mnie tyle – ile ja sama w ciągu całych 6-ciu lat mej pracy. Uwierz mi,  gdybym na początku wiedziała, to co teraz wiem, nie musiałabym tyle razy upadać, by potem z bólem się podnosić. Zaoszczędzę Ci tego i wskażę najlepsze drogi do rozwoju zarówno fotograficznego jak i biznesowego.

Wszystko, co osiągnęłam wynika z mojego samodoskonalenia – dlatego gwarantuję Ci, że moja wiedza nie jest skalana doświadczeniem innych, ale jest sprawdzona w 100% jako droga do dobrej marki i dobrego miarodajnego sukcesu.

W trakcie warsztatów – poruszam wszystkie aspekty fotograficzne, niezbędne w danej dziedzinie fotografii.  Uczę cię tworzenia niebanalnych kadrów, odpowiednich kątów fotografowania i profesjonalnej postprodukcji. Otwieram twe oczy na magię, która dzieje się wokół.
Ponadto wspomagam Cię w zbudowaniu profesjonalnej oferty i strony internetowej. Wspólnie nakreślamy kształt twojego biznesu – po to, byś odkrył/odkryła swój ogromny potencjał. Przekaże Ci tajniki pracy profesjonalnego fotografa i biznesmena.
Dzięki wspólnej przygodzie, nabierzesz energii i motywacji do lepszego działania, a wyznaczone na warsztatach  cele, pomogą Ci doskonalić twój warsztat i biznes, każdego kolejnego dnia.

A jeśli czujesz, że idziesz w dobrą stronę, ale brakuje Ci kilku ważnych odpowiedzi, proponuję Ci konsultacje biznesowe lub fotograficzne online. Połączymy się przez Skaype – i pozwolisz, że odpowiem na nurtujące Cię pytania.

Zapytasz dlaczego to robię? Ponieważ posiadam w swym życiu dwie pasje: jedna to fotografia, a druga nauczanie. Nie ma dla mnie lepszej nagrody niż patrzenie na twoje rozwijające się skrzydła. Zapraszam Cię zatem bardzo serdecznie – będę absolutnie zaszczycona mogąc Cię poznać 🙂 Pamiętaj !  – razem  – możemy więcej 🙂

Cennik na rok : 2020

Warsztaty  indywidualne mogą być również prowadzone dla 2,3 osób. Jeśli masz kogoś, z kim chciałabyś/ chciałbyś zrobić warsztaty – daj mi znać. Uzgodnimy szczegóły i atrakcyjną, indywidualną ofertę cenową.
Warsztaty prowadzone są w moim studio w Jeleniej Górze.

  • KONSULTACJE BIZNESOWE ONLINE :
    CENNIK :

W celu ustalenia terminu warsztatów – proszę o kontakt.

tel: 508 198 128     mail: kontakt@monikaserek.com