Menu

WARSZTATY INDYWIDUALNE – CENNIK

Bardzo się cieszę, że interesują Cię moje warsztaty indywidualne, lub konsultacje biznesowe.
Na samym początku, opowiem Ci dlaczego uwielbiam warsztaty indywidualne.
Przede wszystkim dlatego, że pracuję jedynie z Tobą. Całą swą uwagę skupiam na Tobie i twoich rozważaniach.  Rozmawiamy o twoich planach i oczekiwaniach – a ja staram się już w trakcie warsztatów, nadać im konkretny kształt.

W ciągu jednego dnia – dowiesz się ode mnie tyle – ile ja sama w ciągu całych 10-ciu lat mej pracy. Uwierz mi,  gdybym na początku wiedziała, to co teraz wiem, nie musiałabym tyle razy upadać, by potem z bólem się podnosić. Zaoszczędzę Ci tego i wskażę najlepsze drogi do rozwoju zarówno fotograficznego jak i biznesowego. Uprzedzam jednak – warsztaty są bardzo intensywne :). Ale wszystko to z intencją dobra dla Ciebie!

Wszystko, co osiągnęłam wynika z mojego samodoskonalenia – dlatego gwarantuję Ci, że moja wiedza nie jest skalana doświadczeniem innych, ale jest sprawdzona w 100% jako droga do dobrej marki i dobrego miarodajnego sukcesu.

W trakcie warsztatów – poruszam wszystkie aspekty fotograficzne, niezbędne w danej dziedzinie fotografii.  Uczę cię tworzenia niebanalnych kadrów, odpowiednich kątów fotografowania i profesjonalnej postprodukcji. Otwieram twe oczy na magię, która dzieje się wokół.
Pracujemy wspólnie nad twoim nowym portfolio – byś mogła zaskoczyć swoich klientów nowym, pięknym spojrzeniem !

Ponadto wspomagam Cię w zbudowaniu profesjonalnej oferty i strony internetowej. Wspólnie nakreślamy kształt twojego biznesu – po to, byś mogła odkryć swój ogromny potencjał. Przekaże Ci tajniki pracy profesjonalnego fotografa i biznesmena.
Dzięki wspólnej przygodzie, nabierzesz energii i motywacji do lepszego działania, a wyznaczone na warsztatach  cele, pomogą Ci doskonalić twój warsztat i biznes, każdego kolejnego dnia.

A jeśli czujesz, że idziesz w dobrą stronę, ale brakuje Ci kilku ważnych odpowiedzi, proponuję Ci konsultacje biznesowe lub fotograficzne online. Połączymy się przez Skaype – i pozwolisz, że odpowiem na nurtujące Cię pytania 🙂 .

Zapytasz dlaczego to robię? Ponieważ posiadam w swym życiu dwie pasje: jedna to fotografia, a druga nauczanie. Nie ma dla mnie lepszej nagrody niż patrzenie na twoje rozwijające się skrzydła. Zapraszam Cię zatem bardzo serdecznie – będę absolutnie zaszczycona mogąc Cię poznać 🙂 Pamiętaj !  – razem  – możemy więcej 🙂

Cennik na rok : 2022 – w tym roku – istnieje możliwość łączenia warsztatów !

Warsztaty  indywidualne mogą być również prowadzone dla 2,3 osób. Jeśli masz kogoś, z kim chciałabyś/ chciałbyś zrobić warsztaty – daj mi znać. Uzgodnimy szczegóły i atrakcyjną, indywidualną ofertę cenową.
Warsztaty prowadzone są w moim studio w Jeleniej Górze.

  • KONSULTACJE BIZNESOWE ONLINE :
    CENNIK :

W celu ustalenia terminu warsztatów – proszę o kontakt.

tel: 508 198 128     mail: kontakt@monikaserek.com