Menu

WARSZTATY CIĄŻOWE

STUDIO

KATOWICE, RZESZÓW, WROCŁAW, ŁÓDŹ, SZCZECIN, GDYNIA
ZAPISY NA : https://lemon-pearl-design.shoplo.com/kategoria/warsztaty

Kobieta nosząca w sobie Nowe Życie to niesamowity widok. Pełen światła i harmonii. Miłość, nadzieja, oczekiwanie rysujące się na jej twarzy budują specyficzny nastrój. Jak go uchwycić? Jak sportretować bogactwo uczuć?

Jeśli w pracy fotografa zadajesz sobie podobne pytania lub chciałabyś realizować sesje ciążowe w profesjonalny sposób, a nie masz żadnego doświadczenia w tej dziedzinie ,  lub chcesz się na nowo zainspirować – zapraszam Cię na moje warsztaty. To doskonała okazja, żeby podjąć nowe wyzwanie zawodowe i zmobilizować się do twórczego działania.

Jako fotograf ciążowy podczas sesji łączę w sobie dwie perspektywy – profesjonalistki, starającej się uchwycić w kadrze magię niepowtarzalnej chwili oraz doświadczonej kobiety, która sama przeżyła fenomen ciąży. Z pewnością oba punkty widzenia ukształtowały mój oryginalny styl i charakterystyczny sposób ujmowania tematu. Bazując na dotychczasowej praktyce i zdobytej wiedzy chciałabym Ci przekazać najważniejsze informacje oraz rozbudzić Twoją wrażliwość estetyczną. Moje warsztaty to nie tylko suche fakty, ale również studium przypadku. Będziecie mogli zobaczyć, na czym polega realizacja sesji ciążowej. A w wolnej chwili – pogadać dosłownie o wszystkim.

Każdy z kursantów będzie mógł również pracować indywidualnie z warsztatową Modelką.

Moim najważniejszym celem- jest pokazać Ci – na jak wiele sposobów możesz sfotografować Kobietę w ciąży. Jak wydobyć w kadrach to, co najważniejsze. Jedno mogę Ci obiecać- te warsztaty będą dla ciebie niezapomniane i wrócisz do domu z głową pełną pomysłów. Już ja się o to postaram.

HARMONOGRAM WARSZTATÓW CIĄŻOWYCH – studyjnych :

  • 9.00 – 10.00 Wprowadzenie. Omówienie podstawowych zagadnień, takich jak światło, kompozycja i kadrowanie. Dobór odpowiedniego sprzętu i dobór ustawień.
  • 10.00 – 10.30 Przygotowanie Modelki do sesji, wybór stylizacji, światła. Ustalenie przebiegu sesji i konkretnych póz.
  • 10.30 – 13.30 Sesja studyjna Mamy- przy świetle błyskowym. Tworzenie kadrów pełnych magii i miłości. Działanie nieszablonowe.
  • 13.30 – 14.00 Lunch
  • 14.00 – 16.00  Postprodukcja od A do Z. Jak efektywnie obrabiać zdjęcia w Lightroom i Adobe Photoshop. Jak tworzyć własne, unikatowe akcje. czym warto posiłkować się w obróbce. jak znaleźć swój własny unikalny styl.Wskazówki i porady
  • 16.00-17.00 Pytania i odpowiedzi
  • 17.00 – Zakończenie

CENA 1 890 zł/os w przypadku warsztatów grupowch.

CENA w przypadku warsztatów INDYWIDUALNYCH :