"Jak tworzyć niepowtarzalne

tła fotograficzne

i nie wydać na nie fortuny"

Podczas którego pokażę Ci, jak za pomocą kilku prostych trików wyczarować piękne tło, które wielokrotnie wykorzystasz i nie poczujesz znudzenia! Poznasz moją receptę na to, jak mieszać ze sobą kolory tak, aby stworzyły wyjątkowe połączenie. Powiem Ci, jak sprawić, żeby Twoje tło przyjęło formę ciekawego gradientu i było pięknym dopełnieniem Twoich zdjęć. Porozmawiamy też o tworzeniu cennika i tym, jak nie zaniżać cen za sesję, a jednocześnie mieć kolejki na miesiąc do przodu. Dzięki tym wskazówkom zyskasz umiejętności, które pozwolą Ci na stworzenie wyjątkowych scenerii i zaoszczędzenie dużej sumy pieniędzy. Powiem Ci też, jak dostosować do siebie cennik, by nie wpaść w błędne koło ciągłej pracy.

.

Przyjdź 2 marca

o godzinie 19:00 na

DARMOWE SZKOLENIE

  • Czy masz czasami wrażenie, że na Twoich kadrach wszystko gra, tylko nie tło?
  • Męczy Cię brak jednoznacznej koncepcji na to, jak wprowadzić powiew świeżości na zdjęciach i sprawić by były wyjątkowe?
  • Chciałabyś rozbudować swoją kolekcję o nowe i niepowtarzalne tła, jednak nie chcesz wydawać na to zbyt dużo pieniędzy?
  • Masz dość tego, że każde zdjęcie jest do siebie podobne, a część Twoich pięknych sukien w ogóle nie kontrastuje z tym, co jest za modelką?
  • Spróbowałaś sama namalować coś pięknego, jednak efekt pozostawia wiele do życzenia?
  • Nie wiesz, jak mieszać ze sobą kolory i każda próba kończy się ... cóż ... fiaskiem?

Jeżeli na chociaż jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś TAK - to nie martw się - jesteś w dobrych rękach! Też tam byłam i opowiem Ci jak z tego wyjść ;)

Nawet jeżeli nie możesz być ze mną online - zapisz się! Tylko wtedy będę mogła wysłać Ci link do powtórki oraz materiały bonusowe!

Uwaga, ważne!

Sprawdź, czy jesteś w gronie osób, dla których przygotowałam coś specjalnego!

Na szkoleniu wydarzy się coś niezwykłego - oficjalne otwarcie II edycji KURSU ONLINE Z FOTOGRAFII CIĄŻOWEJ - nie możesz tego przegapić!

Na szkoleniu wydarzy się coś niezwykłego - oficjalne otwarcie II edycji KURSU ONLINE Z FOTOGRAFII CIĄŻOWEJ - nie możesz tego przegapić!

+ BONUS --> powiedź "NIE!" zaniżaniu cen za sesję!

Naucz się władać pędzlem niczym Picasso i tworzyć wyjątkową oprawę Twoich fotografii!

Będzie on dostępny tylko dla osób, które zostaną z nami do końca :)

Dla obecnych na żywo przygotowałam coś specjalnego:

Prezent niespodziankę!

Na szkoleniu pokażę Ci, jak maluję swoje tła od A do Z. Dowiesz się też, jak łączę kolory oraz jakiej używam bazy do malowania. Poznasz sekret, który dodaje magii moim fotografiom i sprawia, że klientki wracają do mnie z uśmiechem na ustach. Te kilka prostych trików zapewniają niesamowite efekty cieszące mnie i moich Klientów.

.

Moją misją zawodową jest wspieranie innych w osiąganiu ich celów fotograficznych, a także w rozwijaniu ich motywacji i pasji.

W 2011 roku – zostałam szczęśliwą mamą – mojego pierwszego dziecka. Narodziny córki – Nadii, sprawiły, że odkryłam pasję do fotografowania. Na początku było to jedynie hobby, lecz z czasem, przerodziło się w coś, bez czego nie potrafiłam już żyć. Dzięki mojej wrodzonej upartości i ambicji, a także skoncentrowaniu na celu, założyłam i rozwinęłam własną firmę fotograficzną: Monika Serek PHOTOGRAPHY, nadając jej indywidualnego charakteru.Dziś uważana jestem za jednego z najlepszych fotografów ciążowych, noworodkowychi dziecięcych w Polsce.

Nazywam się Monika Podolska-Serek i jestem fotografem tworzącym fotografię artystyczną.

Moją specjalizacją są sesję ciążowe, noworodkowe i portrety dziecięce.

Dlaczego warto się uczyć akurat ode mnie?