Menu

SESJA “NOWE ŻYCIE”

Fotografuję Noworodki od 2010 roku. To duże wyzwanie, a jednocześnie bezcenne doświadczenie. Uwielbiam prostotę i naturalne kolory ale otoczone wszelakim artyzmem. Każdy kadr skupiam na Maleństwie, wczuwając się w rytm jego błogiego snu oraz intensywnego czuwania. Jak wyrazić takie bogactwo emocji? Subtelnie. Fotografia to potrafi.

Sesja noworodkowa to wielkie przeżycie zarówno dla Rodziców jak i dla samego Dzidziusia, który w tym dniu tworzy swoją własną historię. Jest to moment celebrowania piękna i doskonałości małego Istnienia.

Dokładam wszelkich starań, aby powstałe w ten sposób kadry były pełne miłości i harmonii, stając się ponadczasową pamiątką. Niezbędne dodatki tj: czapeczki, kocyki, ubranka, opaski – tworzone są własnoręcznie przeze mnie, specjalnie na potrzeby sesji. To zapewnia wyjątkowość i indywidualność każdej z nich.

Sesja przeprowadzana jest w studio – urządzonym z myślą o Najmłodszych. Wygodne fotele do karmienia, przewijak, ekologiczne tkaniny, delikatny wystrój, garderoba, relaksacyjna muzyka, ogrzewanie podłogowe, mini bufet – wszystko po to, by zapewnić jak największy komfort zarówno Maleństwu, jak i Rodzicom.

Sesja powinna zostać zarezerwowana jeszcze w trakcie ciąży. Wówczas ustalany jest termin orientacyjny, a tuż po porodzie termin ostateczny. Optymalny czas wykonania zdjęć przypada między 5 a 12 dniem od narodzin. Wówczas Dzidziuś większość dnia przesypia, doskonale pamięta pozycje z brzuszka i jest niebywale spokojny. Czas sesji to 3-4 godziny. Jednak należy pamiętać, że tu Maleństwo dyktuje warunki i wszystko robione jest pod jego potrzeby.

Usługa obejmuje kadry samego Dzidziusia, a także zdjęcia z Rodzicami i ewentualnym Rodzeństwem.

Na sesję należy zabrać kocyk Maleństwa, smoczek, pieluszki, chusteczki i jedzonko. Dla Rodziców coś jasnego/białego i czarnego do ubrania – bez napisów i emblematów.

Serdecznie zapraszam.