Poznań – warsztatowo.

Witajcie :).

Dziś mam przyjemność zaprezentować wam efekty moich warsztatów noworodkowych, które odbyły się w Poznaniu na początku marca. Gościliśmy się w przepięknym Studio Małgosi Przybylskiej – a naszymi Modelami było 4 wspaniałych Maluszków :).

Warsztaty, jako same w sobie – są dla mnie jako prowadzącej, bardzo wymagające. W czasie ich trwania, staram się  jak najlepiej przedstawić, czym jest fotografia noworodkowa, jak pracować z maleństwem, jego Rodzicami, i jak samemu przy okazji się rozwijać i czerpać z tego samą radość. Ten, kto przyglądał się takiej sesji albo jej zasmakował, wie, że dla Fotografa to nie lada wyzwanie. Cierpliwość, spokój, umiejętność wczucia się  w maleńkie ciałko są tutaj na pierwszym miejscu.

Podczas warsztatów uczę również  rozpoznania i ustawienia idealnego światła, bezpieczeństwa pracy, kreatywności i niebanalnego spojrzenia. Przedstawiam aspekty marketingowe i dużo opowiadam o ergonomii własnego studia. Jest to podstawa tego, byście we własnej przestrzeni czuli się jak najlepiej i by Rodzina was odwiedzająca, również czuła się swobodnie.

Zanim pokażę zdjęcia, chciałabym podziękować wszystkim Kursantkom i osobom, które przyczyniły się do zrealizowania tych warsztatów. Szczególne podziękowania dla 4 wspaniałych Rodzin z którymi współpracowałam :). Niech wasze Dzieciaczki, wyrosną na szczęśliwych Ludzi .

Oto kilka kadrów.

16

21

11

17

8

6

15

19

2

10

5

9

20

18

3

14

4

13

1