O mnie

Fotograf/Artysta od 2010 roku, mówca, autorka szkoleń fotograficznych i biznesowych, trener fotografii, mentor biznesowy, juror międzynarodowego konkursu fotograficznego AFNS AWARD.
Laureatka międzynarodowych konkursów fotograficznych w zakresie Fotografii PORTRETOWEJ, NOWORODKOWEJ i CIĄŻOWEJ.
Organizatorka przedsięwzięć biznesowych dla Fotografów i Przedsiębiorców.
Założycielka i właściciel : MONIKA SEREK PHOTOGRAPHY, LEMON AND PEARL DESIGN.
Absolwentka Akademii TRENERA i serii szkoleń z cyklu : MASTER BIZNESU

 Witaj 🙂

Nazywam się Monika Podolska-Serek  i jestem fotografem tworzącym fotografię artystyczną.
Moją specjalizacją są sesję ciążowe, noworodkowe i portrety dziecięce.

Jestem absolwentką Politechniki wrocławskiej na kierunku : marketing i zarządzanie/systemy informatyczne.
Po zakończeniu studiów, pracowałam jako wykładowca na wyższej Państwowej Uczelni – Kolegium Karkonoskie w Jeleniej Górze, gdzie uczyłam takich przedmiotów jak : ekonomia, zarządzanie, organizacja pracy i ergonomia.

W  2011  roku –  zostałam szczęśliwą mamą – mojego pierwszego dziecka.
Narodziny córki –  Nadii, sprawiły, że odkryłam pasję do fotografowania. Na początku było to jedynie hobby, lecz z czasem, przerodziło się w coś, bez czego nie potrafiłam już żyć.
Dzięki mojej wrodzonej upartości i ambicji, a także  skoncentrowaniu na celu, założyłam i rozwinęłam własną firmę fotograficzną: Monika Serek PHOTOGRAPHY, nadając jej indywidualnego charakteru.
Dziś uważana jestem za jednego z najlepszych fotografów ciążowych, noworodkowych
i dziecięcych w Polsce.

Moje prace charakteryzują się pięknymi kolorami, niedopowiedzeniem, magią i unikatowym klimatem, uwielbianym przez moich Klientów i środowisko branżowe.
W 2018 roku – dzięki uznaniu dla  mojego dorobku fotograficznego – stałam się członkiem Jury, prestiżowego międzynarodowego konkursu fotograficznego : AFNS AWARD – jako reprezentanta Polski.

Od 5 lat- jestem również szkoleniowcem.
Prowadzę kursy i warsztaty fotograficzne w Polsce i na świecie. Miałam zaszczyt pracować m.in w Anglii, we Włoszech, w Niemczech, we Francji,  w Nowym Jorku i w Chicago.

Na moim koncie jest ponad 300 szkoleń fotograficznych i aż 2 000 zadowolonych  kursantów, którym każdego dnia kibicuje.

Moją misją zawodową jest wspieranie innych w osiąganiu ich celów fotograficznych, a także w rozwijaniu ich motywacji i pasji.

Dzięki tej misji – stałam się również organizatorką i prelegentem,  pierwszej w Polsce konferencji biznesowej dla przedsiębiorczych fotografów, która miała miejsce w Warszawie, w lutym 2018 roku. Na owo wydarzenie przybyło ponad 200 Fotografów z Polski i Europy, by zainspirować się, rozwinąć i zmotywować do dalszej, lepszej pracy.

Jako prelegent, przemawiam również na branżowych, miedzynarodowych konferencjach.

Ponieważ jestem pasjonatką swej pracy – na swoim koncie mam kilkadziesiąt wyróżnień fotograficznych,  kilkanaście  nagród w konkursach fotograficznych , a także kilka wspaniałych artykułów branżowych. Pozwól że poniżej je przytoczę.

Oto One:

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną mego Męża Bartka, a także mamą mych wspaniałych dzieci : Nadii i Bartoszka.  Na stałe mieszkam w Jeleniej Górze, gdzie się rozwijam i odpoczywam.

Zapraszam do mego świata !