Menu

KSIĄŻKA : STUDYJNA FOTOGRAFIA CIĄŻOWA

KURS w postaci książki  DOSTĘPNY NA : https://lemon-pearl-design.shoplo.com/kategoria/kurs/kurs-studyjna-fotografia-ciazowa


Drogi Czytelniku.

Nazywam się Monika Serek i jestem fotografem – specjalizującym się w fotografii portretowej w tym ciążowej, noworodkowej i dziecięcej. Od 8 lat z sukcesami prowadzę własną firmę fotograficzną, wykonując artystyczne sesje fotograficzne i prowadząc na całym świecie warsztaty z zakresu fotografii, postprodukcji i biznesu fotograficznego.

Moje prace charakteryzują się wyjątkowym kolorem, magią i niepowtarzalnym klimatem.

Od wielu lat jestem laureatką wielu konkursów fotograficznych, a w roku 2018 uzyskałam miano najlepszego fotografa w zakresie Maternity i Child portrait w konkursie AFNS AWARD.

Dziś chciałabym w twoje ręce złożyć rezultat moich wielu lat pracy w studio. Sumę mojego doświadczenia, mojej wiedzy i moich przemyśleń dotyczących studyjnej fotografii ciążowej.

Sumą tą, jest KURS : STUDYJNEJ FOTOGRAFII CIĄŻOWEJ.

Jest to produkt – książka w którym krok po kroku przeprowadzam cię przez profesjonalną sesję ciążową. Podpowiadam ci jak się do sesji przygotować, jak wykreować piekną wizję, jak ustawić światło, jakiego sprzętu użyć, jak ustawić przyszłą Mamę- tak by każde ujęcie było wyjątkowe, a także jakich stylizacji poszukiwać.

Cała moja wiedza, cały mój jednodniowy warsztat indywidualny 4 000 zł, zapisany w pięknej książce za jedyne 399 zł. .

Kurs stworzyłam z myślą o tych, którzy potrzebują konkretnej wiedzy, konkretnych odpowiedzi na nurtujące ich pytania, a także dla tych, którzy potrzebują inspiracji i gotowego przepisu na udaną i piękną sesję ciążową. Przez 8 lat, doświadczyłam wszystkiego, z czym może zetknąć się fotograf i wyselekcjonowałam to, co najważniejsze. Dziś chciałabym oddać to w twoje ręce, byś mógł poszerzyć swoje choryzonty i byś mógł pójść swoją własną drogą, odkrywając to, co nieznane.

W kursie poruszam następujący zakres tematyczny :

*O fotografii ciążowej/ wprowadzenie,
* O przygotowaniu do sesji,
* O inspiracji, natchnieniu i koncepcji,
* O sprzęcie fotograficznym,
* O oświetleniu studyjnym,przykłady i schematy,
* O doborze stylizacji,
* O kreowaniu magii i wyjątkowości,
* O pozycjonowaniu przyszłych Mam – przykłady,
* O wydobywaniu emocji,
* O efektach końcowych/ zakończenie,

Kurs jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy pragną mieć zawsze pod ręką inspirację, która przeprowadzi ich w sprawny sposób przez studyjne sesje ciążowe, tak by w efekcie były one wyjątkowe i magiczne.

Dołożyłam wszelkich starań, by Kurs był jak najlepszym wsparciem dla fotografów i tych początkujących i tych zaawansowanych.

Nie zwlekaj i zainwestuj w swój rozwój już dziś !

Z pozdrowieniami

Monika Serek