Menu

KONSULTACJE

Witaj !!

Jak zapewne już wiesz – od 2011 roku prowadzę z sukcesem swoją własną firmę fotograficzną:
Monika Serek PHOTOGRAPHY.

Mój dorobek artystyczny – uznany jest za jeden z najlepszych, nie tylko w Polsce ale i na świecie – o czym świadczą moje liczne nagrody i wyróżnienia.
Natomiast mój dorobek biznesowy, inspiruje innych fotografów i przedsiębiorców do zmian i do rozwoju.
Dzięki mej wiedzy – jestem w stanie inspirować innych, co obecnie czynię jako gość podcastów, wywiadów i prelegent konferencji biznesowych.

Moja charyzma, zamiłowanie do ciągłego rozwoju, a także wrodzona empatia – powodują, że od 2015 roku, wspieram innych fotografów i przedsiębiorców w maksymalnym wykorzystaniu ich potencjału i w osiąganiu ich własnych celów zawodowych.Swą pracę jako TRENER, wykonuję zarówno osobiście jak i zdalnie.
Możesz spotkać się ze mną na sali szkoleniowej, gdzie osobiście zainspiruję Cię, wskażę Ci nowe kierunki rozwoju i wspomogę w tym, byś twardo stanął na nogi, jak i również możemy spotkać się ONLINE – w dogodnym dla nas obojga czasie.


Najczęściej klienci zwracają się do mnie po to, aby:

  • wyznaczyć swoje wartości, mocne strony i cele zawodowe,
  • zwiększyć swoje kompetencje biznesowe i fotograficzne,
  • zwiększyć pewność siebie,
  • zmaksymalizować swoją produktywność i zarządzanie czasem,
  • nauczyć się budowania dobrych i zdrowych relacji z klientami,
  • odnaleźć swoją inspirację i motywacje,
  • stworzyć trwałe fundamenty swego własnego biznesu,
  • nauczyć się kreować swój własny świat – przy pomocy postprodukcji zdjęć.

DLA KOGO jest KONSULTACJA?

Dla każdej osoby, która czuje, że potrzebuje wsparcia nie tylko fotograficznego, ale i biznesowego. Dla osoby, która czuje, że stanęła w miejscu i pragnie ze mną popracować we własnym tempie. Dla osoby, która chce przerobić ze mną swoje wyzwania takie jak:


* poprawić lub stworzyć od zera swoją ofertę cenową,
* zwiększyć zasięg swoich działań w social mediach,
* nauczyć się budowania swego wizerunku w oczach swych klientów,
* zwiększyć sprzedaż swoich usług,
* stworzyć własne zasady swojej firmy i zbudować jej fundamenty,
* nauczyć się sztuki opowiadania historii, by lepiej docierać do swych klientów.
*dla osób,które chcą dobrze zaprojektować strategie działań w swojej firmie


ale także

* dla osób chcących podszkolić się z postprodukcji zdjęć w takich programach jak Lightroom i Photoshop,
* dla osób, które chcą nauczyć się sprawdzonych strategi przeprowadzania całego procesu sesyjnego, w taki sposób, by klienci byli zadowoleni,
*dla osób, które chcą nauczyć się trudnej sztuki rozmawiania i komunikacji z klientem, w taki sposób, by obie strony były zadowolone.
* dla osób chcących zwiększyć swój potencjał nie tylko fotograficzny ale i biznesowy.

JAK odbywa się KONSULTACJA?

Spotykamy się przeważnie na ZOOM lub na Skype – po to byśmy mogli się zobaczyć. Wówczas energia jest zupełnie inna.
W trakcie każdej godziny konsultacji – między którymi jest kilkudniowa przerwa, w trakcie których są tematy do przepracowania, pracujemy nad tematami, które wskażesz mi przed konsultacją.

Pamiętaj! do każdego naszego spotkania przygotowuję się bardzo indywidualnie : analizuję twoją stronę www, twoje social media, twoją pracę – jeśli tylko zakres konsultacji tego wymaga.

Masz zatem pewność, że na konsultacji wiele się dzieje. Podaję ci moje sprawdzone metody, strategie i rozwiązania, byśmy jak najszybciej, wspólnie doszli do miejsca, w którym potrzebujesz się znaleźć !

CZY 3/h KONSULTACJI COŚ MI DADZĄ?

Tak! Już w ciągu pierwszych trzech godzin – jesteśmy w stanie zmienić twój cennik, ustalić strategię komunikacji z klientem, zaplanować twoją pracę na social mediach – nadając jej wyjątkowego charakteru, lub ustalić bardzo ważne zasady twego biznesu, które uchronią cię w przyszłości przed tym, co Ci służyć nie będzie.

Albo jeśli wolisz, możemy obrobić kilka moich i twoich zdjęć- byś nauczył się jak efektywnie i szybko doprowadzać swoje zdjęcia do perfekcyjnego i artystycznego wyglądu.

A 5 h? Na co mogę JE PRZEZNACZYĆ ?

Tak naprawdę, na co tylko potrzebujesz. Bardzo ważne jest dla mnie to, byś przed konsultacją zastanowił się i zapisał na kartce papieru – obszary, którymi w pierwszej kolejności chcesz się zająć.
W ciągu 5-ciu dobrze rozplanowanych godzin – np. co tydzień – jesteśmy w stanie pracować wspólnie 5 tygodni. To odpowiedni czas – by zmienić twoje nawyki i odmienić twoje postrzeganie swej własnej firmy, nie tylko pod względem biznesowym ale i fotograficznym.
Jeśli tylko podejmiesz wyzwanie – możemy wspólnie odmienić to, co odmiany potrzebuje.
To Ty decydujesz – na co przeznaczymy nasz wspólny czas – a jeśli chcesz mego wsparcia – udzielę Ci go.
Mogę za twym przyzwoleniem zrobić analizę twej firmy i wyłapać to, co wymaga poprawy.

Wszystko czego potrzebujesz – bez zbędnych pogaduszek – ale za to, ze stu procentowym skupieniem nad twoimi wyzwaniami.

CENNIK KONSULTACJI :

W celu umówienia konsultacji proszę o kontakt pod nr telefonu 508 198 128, lub poprzez mail : kontakt@monikaserek.com


REKOMENDACJE :

Agata Jankowska – ” Monika to wspaniały szkoleniowiec i cudowna kobieta 🙂 Motywuje to pracy nad sobą i rozwijania siebie i swojej firmy jak nikt inny. Warsztaty biznesowe to ogrom wiedzy, której nie sposób ogarnąć umysłem w jeden dzień 🙂 Mam nadzieję, że nie było to nasze ostatnie spotkanie 🙂 Pozdrawiam “

Ewa Wiecław – ” Warsztaty biznesowe z Moniką to coś więcej niż zdobywanie wiedzy. To intensywne przeżycie, dogłębne przyjrzenie się sobie, ogromna inspiracja. Jest osoba obdarzonym wieloma talentami, które zgrabnie łączy w jedna całość. A wszystko to robi z ogromnym wdziękiem. My wszyscy (kursantki i rodzynek- kursant) słuchaliśmy Moni jak zaczarowani, ponieważ dobiera słowa w sposób niezwykle piękny. Nie wiem, czy ktokolwiek inny byłby w stanie skłonić mnie do tak szybkiego opuszczenia strefy komfortu. Zadania były bardzo trudne, bo bardzo osobiste, ale przez to dające niezwykła satysfakcję.
Z ogromną przyjemnością wezmę udział we wszelkich warsztatach organizowanych przez Monikę, nawet gdyby zdecydowałaby się wykładać fizykę kwantową (a z pewnością dałaby radę :). Z całą pewnością kursy Moniki są najlepsza inwestycją w siebie i w swój biznes! 🥰🥰🤓 Czuje się po nich silniejsza, bardziej zmotywowana i zainspirowana. Dziękuję bardzo!!💕”

Agelika Krawczyk – ” Moniko ogromnie dziękuję Ci za przekazanie tak dużo cudownych i przydatnych wiadomości na Twoich warsztatach biznesowych. Jak najbardziej polecam kursy u Moniki! Mnóstwo pozytywnej energii, ciepłej atmosfery i nauki! <3
Jeśli jeszcze zwlekasz z zapisem na warsztaty, nie zwlekaj!!!
Pozdrawiam “