Kochana!

W tym szczególnym dniu życzę Ci, byś była tak dobra, uczynna, uważna, akceptująca, rozumiejąca i wyrozumiała dla siebie, jak jesteś dla swoich najbliższych. Życzę Ci przekonania, że oto właśnie nadszedł twój czas. Że oto nadszedł moment na dostrzeżenie i docenienie tego kim jesteś. Na przytulenie się w sercu i podziękowanie za to, że masz siebie… Że masz w sobie moc, którą tylko ty do końca znasz… Moc, która zmienia twój świat wciąż na lepsze…


Przychodzę więc dziś do Ciebie, ze wspaniałą Ofertą. – 15% na wszystkie oferowane przeze mnie sesje. Pragnę tym samym, zaoferować Ci przepiękną podróż nie tylko w głąb siebie, ale i w głąb tego, kim naprawdę jesteś. Chciałabym – byś na spotkaniu ze mną – na sesji fotograficznej odkryła światło, które jest w Tobie. Byś poczuła – jak delikatna, a zarazem niewiarygodnie silna jesteś. Jak piękna i wyjątkowa. W mojej ofercie- która już dziś - specjalnie dla Ciebie z okazji dnia Matki - okruszona jest dodatkowym rabatem – znajdziesz:

Zrób sobie prezent na Dzień Matki!

  • Sesje kobiece
  • Sesje ciążowe
  • Sesje portretowe
  • Sesje noworodkowe
  • Sesje rodzinne…

To od Ciebie zależy, jaki rodzaj sesji w tym czasie jest dla ciebie najważniejszy. Jaki rodzaj sesji jest Ci potrzebny… Ja ze swej strony mogę obiecać, że stworzę dla Ciebie, dla Was, coś absolutnie wspaniałego. Zadbam o Twoje włosy, o cudowne stylizacje podkreślające twoje piękno, o ułożenie twego ciała, o stworzenie magii i atmosfery wzniosłości… Wszystko z myślą o Tobie i dla Ciebie… Bo zasługujesz na to, co najpiękniejsze!


Podaruj więc sobie jeden z najpiękniejszych możliwych prezentów, jakim jest chwila dla Siebie, a ja czekam na Ciebie z otwartymi ramionami. 


Razem stworzymy najpiękniejsze obrazy, które zostaną z Tobą już na zawsze!


Zapraszam…

Z miłością i pasją..

Monika


Każda sesja -15%

Kupuję sesję GOLD
Kupuję sesję PLATINUM
Kupuję sesję PREMIUM

UWAGA: Wybierz swój wariant, kliknij guzik i opłać w sklepie zaliczkę w wysokości 500 zł. Pozostałą kwotę zapłacisz w dniu sesji na miejscu. Moja asystentka skontaktuje się z Tobą, aby ustalić termin.


Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o sesjach >>


Spełnij swoje marzenie w wyjątkowej i niepowtarzalnej cenie!


Tylko teraz z okazji Dnia Matki możesz zafundować sobie niepowtarzalną pamiątkę w promocyjnej cenie!

Nigdy nie robiłam zniżek na swoje sesje, prawdopodobnie to jedyna taka okazja!