Konferencja

Czy masz nieodparte wrażenie , że czas biegnie zawrotnym tempem, a ty za wszelką cenę próbujesz za nim nadgonić?. Wciąż nowe projekty, nowe wyzwania z którymi musisz sobie poradzić i to nieodzowne wrażenie że życie ucieka ci między palcami. A jeszcze niedawno założenie własnej firmy było dla ciebie spełnieniem marzeń. Pasja + praca – czy może być coś piękniejszego? . A jednak, po kilkunastu godzinach pracy dziennie – zaczynasz nabierać przekonania, że może nie każde marzenie powinno się spełniać. . .Wciąż w nieustającym kołowrotku – jedno się kończy a drugie się zaczyna. Każdy kolejny dzień, staje się walką o swobodny oddech. Coś ewidentnie idzie nie tak… coś ewidentnie poszło nie tak.
Prowadzenie skutecznego i opłacalnego biznesu to dziś nie lada wyzwanie. Ale było też nim i lata temu. Nie wystarczy mieć pomysł na biznes – trzeba nauczyć się jak go skutecznie rozwijać, promować i jak nim zarządzać.
Pierwszym krokiem ku lepszej przyszłości jest zrozumienie, że zarządzanie własną firmą jest jedną z najtrudniejszych umiejętności, z którą nikt niestety się nie rodzi. Ale jak każda umiejętność- ta również – wymaga nauki krok po kroku.
I w Polsce konferencja dla Przedsiębiorczych Fotografów – została stworzona właśnie z myślą o tych, którzy albo pragną posiadać własną firmę, albo już ją mają i chcą wprowadzić na wyższy poziom.
Podczas naszego całodziennego spotkania wskażemy praktyczne i poparte sukcesami rozwiązania, uwolnimy od trosk i złych nawyków myślenia, dodamy otuchy i wsparcia – ale co najważniejsze ! NAUCZYMY dobrego prowadzenia biznesu.
Nie jestem teoretykiem jestem praktykiem – a to co napisałam powyżej to moje własne doświadczenia . Ale znalazłam na nie rozwiązania, którymi na Konferencji się z Tobą podzielę.
A dlaczego ?? Bo taniej jest uczyć się na błędach innych !- zatem zaoszczędź sobie czasu, frustracji i PRZYJDŹ . Zobacz i przekonaj się.
Naprawdę WARTO ! 😊 Zapraszam Cię bardzo serdecznie Monika Serek Photography

Szczegóły wydarzenia na stronie:

https://konferencjafotograficzna.evenea.pl/